HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

1993 yılından 2008 yılına kadar rahmetli bölgemizin büyük et üstadı Ustamız Kadir Arpakçının yanında çıraklık kalfalık ustalık aşamalarından sonra 2008 yılında Marmara Ereğlisi/Yeniçiftlik sahilde ilk şubemizde sıcak satış (Latif Kasap) ve sucuk kavurma imalatına başladık ve her zaman doğallık ve kaliteyi ön planda tutarak yaptık işimizi.

2011 yılında aldığımız karar ile şirketleşerek Ataç Organik Et Ürünleri San Tic Ltd Şti. olarak ve MİSTÜRK Markası ile sucuk ve kavurma üretimini arttırdık. Kaliteli ürün isteyen şarküteri ve marketlere ürünlerimizi toptan vermeye başladık.

Amacımız her zaman hillesiz kaliteli ve doğal ürün üretmek olduğundan kendimizi geliştirmek için Amerika'ya gidip ürünlerimiz ile araştırmalar yaptık ve şunu öğrendik biz doğal kalarak endüstriye yenilmeden nesillerimizi zehirlemeden ürün üretebiliriz ve gittiğimiz yol doğruydu şimdi ne kadar kurucusu Latif Ataç olarak ben olsamda biz iş yerimizde birbirinden güç alan üç kardeş olarak yolumuza yavaş ve sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Merkez Mah. Vatan 40 Sok. No: 2 Yeniçiftlik / M.Ereğlisi / Tekirdağ
Tel: (0282) 644 66 56
Merkez Mah. Atatürk Cad. Bulvar yolu No:132/1 Yeniçiftlik / M.Ereğlisi / Tekirdağ
Tel:(0282) 644 66 56